Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start
50lat minęło, jak jeden dzień.... Drukuj Email
Wpisał: KATARZYNA DROGOSZ   
22.05.2014.

Image 

Kochani absolwenci SSP w Sedowicach!!! W imieniu pani dyrektor Małgorzaty Sroda, Grona Pedagogicznego oraz uczniów chciałabym Was serdecznie zaprosić na jubileusz naszej szkoły. Mam tez ogromna do Was prośbę: prześlijcie swoje zdjęcie, krotki opis swoich dalszych losów oraz mile wspomnienia ze szkoły. Max jedna str A4. Oto adres mailowy, na który proszę przesyłać swoje prace.
ssp.sedowice@o2.pl
Zostaną one pokazane w Galerii Absolwentów, podczas naszego jubileuszu.

Zmieniony ( 22.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »